Konference pro zřizovatele škol

Pro změnu škola,
škola pro změnu

people

Posláním EDUin je dlouhodobě a systematicky informovat veřejnost a média o proměnách světa vzdělávání a vzdělávací politiky, propojovat odbornou a širokou veřejnost a kultivovat debatu o těchto tématech ve veřejném prostoru.

Děkujeme všem letošním účastníkům za skvělou pracovní a spolupracující atmosféru a našim řečníkům a lektorům za zajímavé a inspirativní vystoupení.

Navzdory další sílící vlně covidu se podařilo konferenci zvládnout prezenčně a to nás velmi těší. Už nyní se připravujeme na další ročník a budeme rádi pokud s námi zůstanete v mezičase v kontaktu např. prostřednictvím nově uspořádaného Klubu zřizovatelů.

Záznamy a prezentace z minulých let můžete zhlédnout zde:
Lepší škola 2019
Lepší škola 2018

Výstupy z konference

Poučení z krize – Tomáš Sedláček

Nenaplňování vzděl. potenciálu a sociál. problémy pohledem region. dat – Václav Korbel

Distanční vzdělávání a řešení jeho dopadů – Ondřej Andrys

Klub zřizovatelů v novém – Miroslav Hřebecký

Prezentace Proces vytváření místní strategie rozvoje vzdělávání

Komunitní role školy – Martina Běťáková

Jak propojovat školu a mimoškolní aktivity – Aleš Sedláček

Ideální doučování a podpora socializace – Michaela Kučerová, Rút Veselá